+48 68 328 2111 sekretariat@pnt.uz.zgora.pl

Wynajem powierzchni

1. Zajmuje powierzchnię ok. 40m2 i może pomieścić 40 osób. Sala wyposażona jest sprzęt multimedialny: rzutnik oraz ekran. 

 

 

 

2. Zajmuje powierzchnię 48 m2 i może pomieścić 20 osób.  Sala wyposażona jest w sprzęt multimedialny: rzutnik, ekran oraz nagłośnienie. 

 

sala Zdrowie

 

 

Przygotowana jest do prowadzenia wykładów oraz konferencji. Przeznaczona jest w 99 miejsc siedzących. W skład wyposażenia wchodzą: projektor z ekranem, sprzęt audio z profesjonalnym nagłośnieniem, 2 mikrofony, inteligentne systemy pozwalające na sterowanie przy użyciu ipadów  m. in. ekranem czy poziomem głośności. 

Laboratorium komputerowe w Centrum Technologii Informatycznych zajmuje powierzchnię ok. 102 m2. Wyposażone jest w 20 stanowisk komputerowych z możliwością elastycznego podzielenia na dwie mniejsze pomieszczenia po 10 stanowisk po ok. 151 m2. Sposób dzielenia pomieszczeń umożliwia równoległe użytkowanie obu części sal (dźwiękoszczelność). Obie pracownie po przedzieleniu umożliwiają niezależne korzystanie z projektorów i ekranów.  

 

 

W laboratorium dostępne jest oprogramowanie:

·                    SolidWorks

·                    EdgeCam 

·                    Sinutrain wraz z symulatorami maszyn firmy DMG dla sterowania Siemens 

 

 

 

Zaprojektowana w lekkiej ocieplonej konstrukcji, posiada bramę wjazdową, zapewniającą możliwość wjazdu samochodu ciężarowego. Podłogi w hali są antypoślizgowe i antyolejowe. Na hali znajdują się 2 obrabiarki - do wynajęcia. Powierzchnia hali zajmuje ok. 500 m2 , a jej wysokość wynosi 7 m.


   

 

JSN_TPLFW_GOTO_TOP

PARK NAUKOWO-TECHNOLOGICZNY UNIWERSYTETU ZIELONOGÓRSKIEGO SP. Z O. O. 

Nowy Kisielin - Syrkiewicza 6 (Willa), 66-002 Zielona Góra, Polska

+48 68 328 2111

sekretariat@pnt.uz.zgora.pl

 

SCIENCE AND TECHNOLOGY PARK UNIVERSITY OF ZIELONA GÓRA LTD. 

Nowy Kisielin - Syrkiewicza 6 (Willa), 66-002 Zielona Góra, Polska

+48 68 328 2111

sekretariat@pnt.uz.zgora.pl