+48 68 328 2111 sekretariat@pnt.uz.zgora.pl

Wynajem powierzchni

1. Zajmuje powierzchnię ok. 40m2 i może pomieścić 40 osób. Sala wyposażona jest sprzęt multimedialny: rzutnik oraz ekran. 

 

 

 

2. Zajmuje powierzchnię 48 m2 i może pomieścić 20 osób.  Sala wyposażona jest w sprzęt multimedialny: rzutnik, ekran oraz nagłośnienie.  

 

 

Przygotowana jest do prowadzenia wykładów oraz konferencji. Przeznaczona jest w 99 miejsc siedzących. W skład wyposażenia wchodzą: projektor z ekranem, sprzęt audio z profesjonalnym nagłośnieniem, 2 mikrofony, inteligentne systemy pozwalające na sterowanie przy użyciu ipadów  m. in. ekranem czy poziomem głośności. 

Sala telekonferencyjna zajmuje powierzchnię ok. 62 m2. Przystosowana jest dla 20 osób i przeznaczona do prowadzenia telekonferencji. Pomieszczenie jest wyposażone w zaplecze kuchenne. 

Sprzęt: 

·                    Terminal telekonferencyjny AVER HVC130

1. Laboratorium komputerowe w Centrum Technologii Informatycznych zajmuje powierzchnię ok. 102 m2. 0Wyposażone jest w 20 stanowisk komputerowych z możliwością elastycznego podzielenia na dwie mniejsze pomieszczenia po 10 stanowisk po ok. 151 m2. Sposób dzielenia pomieszczeń umożliwia równoległe użytkowanie obu części sal (dźwiękoszczelność). Obie pracownie po przedzieleniu umożliwiają niezależne korzystanie z projektorów i ekranów.  

 

 

W laboratorium dostępne jest oprogramowanie:

·                    SolidWorks

·                    EdgeCam 

·                    Sinutrain wraz z symulatorami maszyn firmy DMG dla sterowania Siemens 

2. Laboratorium komputerowe w Centrum Budownictwa Zrównoważonego i Energii wyposażone jest w 10 stanowisk komputerowych oraz tablicę interaktywną, rzutnik oraz ekran.

 

 

  W laboratorium dostępne jest oprogramowanie:

 

·                    MS Office

Zaprojektowana w lekkiej ocieplonej konstrukcji, posiada bramę wjazdową, zapewniającą możliwość wjazdu samochodu ciężarowego. Podłogi w hali są antypoślizgowe i antyolejowe. Hala przystosowana jest do montażu 4 obrabiarek, a jej wysokość wynosi 7 m. Powierzchnia hali zajmuje ok. 500 m2


   

 

    

JSN_TPLFW_GOTO_TOP

PARK NAUKOWO-TECHNOLOGICZNY UNIWERSYTETU ZIELONOGÓRSKIEGO SP. Z O. O. 

Nowy Kisielin - Syrkiewicza 6 (Willa), 66-002 Zielona Góra, Polska

+48 68 328 2111

sekretariat@pnt.uz.zgora.pl

 

SCIENCE AND TECHNOLOGY PARK UNIVERSITY OF ZIELONA GÓRA LTD. 

Nowy Kisielin - Syrkiewicza 6 (Willa), 66-002 Zielona Góra, Polska

+48 68 328 2111

sekretariat@pnt.uz.zgora.pl