+48 68 328 2111 sekretariat@pnt.uz.zgora.pl

Szanowni Państwo,

w dniu 12 października 2018 r. w ramach dwudniowego „Kongresu Gospodarczego Lubuskie 2018” zorganizowana została konferencja z udziałem wielu znakomitych gości – specjalistów w zakresie wdrażania innowacji oraz budowania strategii marketingowych w Polsce i za granicą.

Wydarzenie rozpoczęła Pani Marszałek Województwa Lubuskiego Elżbieta Anna Polak oficjalnym przywitaniem zgromadzonych uczestników. Następnie odbyły się wykłady przedstawicieli parków technologicznych z Francji, Niemiec i Polski oraz debata związana z problemami jakie napotykają ww. instytucje starając się wdrożyć innowacje w swoim regionie.

W przerwie pomiędzy prelekcjami uczestnicy mieli możliwość zwiedzania stoisk wystawienniczych oraz okazję do wymiany poglądów i doświadczeń, które przeradzały się interesujące dyskusje.

Druga część konferencji była poświęcona zagadnieniom związanym z budowaniem strategii marketingowych i najczęściej popełnianych błędów przez firmy, starające się budować trwałe relacje z klientem. Wykład poprowadził znany strateg, autor dwóch bestsellerowych książek - Pawła Tkaczyka.

Kongres zakończył się zwiedzaniem innowacyjnych laboratoriów znajdujących się w Centrum Budownictwa Zrównoważonego i Energii, Parku Naukowo-Technologicznego Uniwersytetu Zielonogórskiego.

 

JSN_TPLFW_GOTO_TOP

PARK NAUKOWO-TECHNOLOGICZNY UNIWERSYTETU ZIELONOGÓRSKIEGO SP. Z O. O. 

Nowy Kisielin - Syrkiewicza 6 (Willa), 66-002 Zielona Góra, Polska

+48 68 328 2111

sekretariat@pnt.uz.zgora.pl

 

SCIENCE AND TECHNOLOGY PARK UNIVERSITY OF ZIELONA GÓRA LTD. 

Nowy Kisielin - Syrkiewicza 6 (Willa), 66-002 Zielona Góra, Polska

+48 68 328 2111

sekretariat@pnt.uz.zgora.pl